Reality Consult, s.r.o. - realityconsult.sk

Kúpa a predaj nehnuteľností

Poradenstvo v oblasti nakladania s nehnuteľnosťami

Zabezpečujeme kompletnú realitnú činnosť. Vašu nehnuteľnosť najvýhodnejšie predáme. Kúpime vám nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Zabezpečíme technické obhliadky nehnuteľnosti. Súčasťou je kompletný technický a právny servis.

Nastal čas prepadu cien nehnuteľnosti a neistoty na realitnom trhu. Nejdeme sa zaoberať dôvodmi tohto stavu. Je to realita a tak ju musíme akceptovať a prispôsobiť sa tejto realite. Z našich skúsenosti vyplýva, že vlastníci nehnuteľnosti často nemajú predstavu, že takáto nehnuteľnosť je majetkom o ktorý sa treba starať, zveľaďovať ho a predovšetkým nakladať s ňou tak, aby im prinášala zisk. 

Zdedili ste nehnuteľnosť? Alebo ju už dlhodobo vlastníte? Neviete ako najlepšie naložiť s nehnuteľnosťou, aby ste z nej mali čo najväčší prínos? Neriešte tento problém sami. 

V tomto prípade vám spracujeme analýzu pre naloženie s touto nehnuteľnosťou. Samozrejme, že aj s možnosťou jej predaja. Budeme počúvať vaše predstavy a s náležitou odbornosťou ich budeme transformovať do tvrdého reálneho života.

Ak vás oslovila niektorá z našich ponúk, kontaktujte nás. Osobné stretnutie nám pomôže presne definovať váš problém tak, aby sme ho mohli úspešne riešiť. Nemusíme pripomínať, že naša činnosť prebieha diskrétne, osobne a mlčanlivosť je našou samozrejmosťou. Tešíme sa na stretnutie s vami.